Dlaczego podczas bliskiego kontaktu z dziewczyną następuje wytrysk?

Witam. Mam następujący problem. Podczas bliskiego kontaktu z moją dziewczyną, z którą już jestem od 5 miesięcy, chyba się spuszczam. Mam ponad 16 lat i jest to dla mnie udręką. Dzieje się to wtedy, gdy ją całuję, dotykam po piersiach, udach itd. Nie wiem czy to jest sperma, czy jakaś inna wydzielina. Jest śliska. Co mam robić, żeby temu zapobiec? Pomóżcie.
ponad rok temu

Witaj.

Najprawdopodobniej płynem, który wydziela się w sytuacjach intymnych z Twoją dziewczyną nie jest sperma, lecz tzw. prejakulat. W Twoim wieku taki stan jest jak najbardziej normalny i nie wymaga leczenia. Wydzielina ta zawiera jednak ilości plemników wystarczające do zapłodnienia, więc zalecam ostrożność w jej kontakcie z partnerką i stosowanie antykoncepcji podczas bliższych kontaktów.

Pozdrawiam.