Dlaczego podczas masturbacji chowa mi się lewe jądro?

Witam raz jeszcze, mam 17 lat i zdarza mi się masturbować, gdy się masturbuję na siedząco, to bywa, że lewe jądro chowa mi się do worka mosznowego, tak w okolicach pachwiny. To nie boli mnie ani nic, a gdy je lekko wypchnę od razu wraca na miejsce. Gdy masturbuję się na stojąco to taka rzecz mi sie nie zdarza. Co to może być? Troszkę się denerwuję. Proszę o pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam.
17 LAT ponad rok temu

Witam  serdecznie.

Występuje u Pana wędrujące jądro - w niektórych przypadkach (na przykład podczas uprawiania sportów, w nagłym ochłodzeniu otoczenia, czy tak jak u Pana - podczas masturbacji) dochodzi do przemieszczenia jądra z worka mosznowego do góry.
Najlepiej udać się do urologa.

Pozdrawiam