Dlaczego podczas przełykania śliny boli mnie gardło?

Witam . Jakiś czas temu bolało mnie gardło, szczególnie w nocy i przy przełykaniu śliny, brałam przez kilka dni tabletki do ssania po czym po paru dniach samo przeszlo. Zauważyłam że mam nadal czerwone gardło i są tam jakieś biało czerwone pecherzyki (krostki) większe i mniejsze,nie odczuwam bolu czy tez dyskomfortu. Co to może być? Czy to może być coś powaznego? I z góry dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.