Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego podczas seksu z moim partnerem nie odczuwam przyjemności i nigdy nie przeżyłam z nim orgazmu?

Witam, mam na imię Hania i mam 21lat. Chciałabym się dowiedzieć dlaczego podczas seksu z moim partnerem nie odczuwam przyjemności i nigdy nie przeżyłam z nim orgazmu, chcę dodać również, że jesteśmy ze sobą ponad dwa lata i bardzo się kochamy. Dziwię się też, bo zawsze zaczynamy od gry wstępnej i on wie czego od niego oczekuję, więc boli mnie to, bo muszę zawsze przed nim udawać, bo nie chcę mu robić przykrości! ;( A może ze mną jest coś nie tak? Bardzo was proszę o poradę - wiem, że na was zawsze mogę liczyć;) Z góry dziękuje za odpowiedź, Hania
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
79 poziom zaufania

Witamy!

Zaburzenia w osiąganiu orgazmu przez kobiety nie są rzadkim zjawiskiem. Nie oznacza to także, że jest to choroba.Dużo zależy od Was, wobec tego zacznij od poważnej rozmowy z partnerem i opowiedz o braku satysfakcji, poszukajcie wspólnych pomysłów na  poprawę Twoich doznań.

Spróbuj zmienić atmosferę aby była jak najbardziej podniecająca dla Ciebie, urozmaicajcie Wasze zabawy, poszukajcie takiej pozycji w której odczujesz największą i najprzyjemniejszą stymulację pochwy (spróbuj zlokalizować swój punkt G). Spróbuj wyeliminować w miarę możliwości stres przed stosunkiem, staraj się prowadzić zdrowy tryb życia i unikaj ciężkostrawnych posiłków.

W przypadku braku zmian proponuję skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy