Dlaczego podczas śmiechu uginają mi się nogi w kolanach?

Dzień dobry . Od paru tygodni podczas śmiechu uginają mi się nogi w kolanach ( nie panuje nad tym ) Podczas ostatniego rozbawienia mnie nie byłam w stanie zapanować nad moimi nogami na skutek czego przewrocilam się , upadajac na łóżko siniaka też miałam przyjemność sobie nabyć .Wystraszylam się bardzo . Co mi może dolegac ? Co jest tego przyczyną ?

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie czekać, zaprezentowany przez Panią symptom, jest wskazaniem do osobistej/kontrolnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie odpowiednie kroki diagnostyczne (po wstępnym rozpoznaniu).

Życzę Pani pomyślności w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605