Dlaczego podczas stosunku nie odczuwam przyjemności?

Dzień dobry mam pytanie do seksuologa.Chodzi o to ze ja podczas stosunku czy tego typu przyjemności nie odczuwam żadnej przyjemności. Nigdy w zyciu nie miałam orgazmu i przede wszystkim nie odczuwam z tego żadnego uczucia podniecenia które normalnie powinno się czuc i wszyscy inni czują. Robi mi się w miejscu intymnym wilgotno ale na tym się kończy.Czy jest cos co mogłoby to zmienić ? Może powinnam zażyć jakies leki ? Z gory dziekuje za odpowiedź.

Dzień dobry!

Pomysł na leczenie farmakologiczne jest już jednym z możliwych rozwiązań, a nie wiemy jeszcze, jakiego rodzaju problemy - i czy w ogóle - należy rozwiązywać. Możliwych jest bardzo wiele przyczyn zaburzeń podniecenia i orgazmu. Aby zrozumieć Panią i Pani sytuację konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!

Szanowna Pani,

aby odpowiedzieć na to pytanie potrzebne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu. Proszę udać się na wizytę do seksuologa i z nim porozmawiać o swoim problemie.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl