Dlaczego podczas uczucia głodu boli i kłuje mnie brzuch?

Witam. Jak jestem głodna to kłuje mnie brzuch. Najpierw jest to zwykłe kłucie, ale po jakimś czasie ból promieniuje do ręki lub z tyłu głowy, do szyi. Może mi się wydaję, że jestem głodna. Mam tak co jakiś czas. Nie często, jednak czasem ten ból występuje. Ostatnio miałam tak silny ból, że nie mogłam chodzić. Jak zjadłam to jest lepiej ale brzuch dalej kłuje, tylko delikatniej. Co to może być? Nie mam ubezpieczenia, nawet nie mam jak iść do lekarza. Dlatego proszę o poradę.

Lek. Michał Lenard

Pani objawy mogą być spowodowane stanem zapalnym błony śluzowej żołądka. Sugeruję wizytę u gastrologa, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!