Dlaczego pomimo snu mam problemy ze zmęczeniem?

Witam, Mam 20 lat. Od ponad pół roku mam problemy ze zmęczeniem, śpię 9-10 godzin, jednak nic nie pomaga. Ostatnio doszły do tego problemy z koncentracją oraz pamięcią, mylę cyfry i pomijam litery przy pisaniu. Ostatnio mam problemy z zachowaniem równowagi. Codziennie miewam bóle głowy, nad prawym okiem, pulsujące do ucha i twarz, pogłębiające się przy wysiłku. Wszystkie podstawowe badania wyszły w normach, jednak nadal jest coś nie tak. Nie wiem czy przesadzam, czy jednak coś z tym robić...

Lek. Katarzyna Szymczak

Rozumiem że morfologia, TSH, glukoza w normie. W takim wypadku sugeruję wizytę u neurologa, który oceni czy trzeba wykonać dodatkowe badania jak np tomografia czy rezonans magnetyczny głowy.
Pozdrawiam