Dlaczego prawie zemdlałam?

Jestem dziewczyna o 173 cm wzrostu i waga pokazuje 55 kg. Była zawsze zdrowa nic mi sie nigdy nie działo nawet nie miala w dzieciństwie świnki itd. Lecz od jakiegoś czasu cos jest nie tak hm dzisc zjadła rosół po 30 minutach zhadlam ziemniaczki nowe i mizeria i kotletem sojowym I chcialo mi sie wymiotowac później sie uspokoiło i zaczęło mi sie kręcić w glowie. Przestało po chwili Wiec poszla na pole bo jednak piękna pogoda poszła z narzeczonym sie przejść wróciła zaczęło mi bolec brzuch to zamowilismy pizzę zjedlismy I poszlismy znów na spacer zaczęło mnie kuć w brzuchu po prawej stronie potem sie uspokoiło i znów chcialo mi sie wymiotowac i prawie bym zasłabła ale chłopak mnie przytrzymać. I wlasnie sie zastanawiam od czego to moze byc jakby ktosc mi pomógł znalezdz odp.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wykonać test ciążowy, a w razie negatywnego wyniku zgłosić się na wizytę do lekarza rodzinnego, który zleci podstawowe badania i zdecyduje o postępowaniu. Pozdrawiam!