Dlaczego preparat po lipolizie nie uległ rozpuszczeniu?

Witam. Jakiś czas temu miałam wykonaną lipolizę na dolną część twarzy. W okolicy ust powstała mi fałdka nierozpuszczonego preparatu. Jest to widoczne i wyczuwalne pod palcem. Minęłojuz jakieś 3 miesiące od zabiegu, próbuję to masować,ale nic to nie pomaga. Jak mogę się tego pozbyć? Bardzo nieładnie to wygląda. Mogliby mi państwo cos doradzić? Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Proszę udać się na kontrolę do osoby, która wykonywała zabieg- zna ona preparat, podaną ilość, więc powinna być w stanie Pani pomoc.

Pozdrawiam serdecznie.