Dlaczego przeskakuje mi obojczyk?

Witam, w stawie mostkowo-obojczykowym przeskakuje mi lewy obojczyk przy podnoszeniu ręki. Uraz mam od lutego, najprawdopodobniej nabawiłem się go podczas ćwiczeń na drążku. Byłem u ortopedy, zrobione rtg, wykonane zabiegi (tens, pole mag, laser) i niestety żadnej poprawy. Ćwiczenia u fizjoterapeuty także nie pomogły. Nie wiem co dalej robić. Przyjmuje w postaci tabletek glukozamin, jem galaretki. Proszę o pomoc.

Rozumiem, że została uszkodzona torebka stawowa i obojczyk wypada ze stawu. Jeśli tak, to uważam, że staw powinien być czasowo unieruchomiony. Należy przez okres ok. 2 tyg. nie wykonywać ruchów angażujących obojczyk. Instruktaż ćwiczeń oraz sposób postępowania powinien pokazać fizjoterapeuta. Zabiegi, które Pan miał wykonane to fizykoterapia. Powinny przyspieszyć proces gojenia. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki

Pomóc może terapia manualna w obrąbie stawu łopatkowo-ramiennego (rozciąganie torebki stawowej). Leczenie wymaga kilku/kilkunastu wizyt. Proszę poszukać kompetentnego fizjoterapeuty w miejscu zamieszkania. Pozdrawiam