Dlaczego puls jest wysoki?

Od 1,5 tygodnia zażywam lek ivabradine w dawce 5 mg rano oraz 2,5 mg wieczorem. Dziś od rana puls jest jednak wysoki w granicach 100-120. Czy to normalne, czy jednak potrzeba kolejnej wizyty u kardiologa?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeżeli w trakcie leczenie nie obserwuje pani poprawy to sugerowałbym oczywiście udać się na kontrolę do lekarza prowadzącego. Trudno odpowiedzieć pani na pytanie czy to normalne ponieważ nie określiła pani jednostki chorobowej z powodu której się pani leczy.