Dlaczego rana po pęcherzyku żółciowym tak wygląda?

Witam, jestem 5 dni po wycięciu woreczka żółciowego laparoskopowo. Rana w pępku po zabiegu bardzo się "ślimaczy" i bardzo brzydko pachnie, do tego odkryłam, że w pępku jest dziurka, w której widzę szew, bardzo się boję co to, dodam, iż rana mnie boli, a pozostałe się goją dobrze i ich nie czuję. Bardzo się boję co to jest, byłam dziś u chirurga z tym, ale spojrzał z dwóch metrów na ranę, powiedział pielęgniarce żeby zmieniła mi opatrunek, co mogłam w domu zrobić sama i uznał, że wszystko z moją raną jest w porządku, a ja naprawdę w to wątpię, wiem, że bez obejrzenia rany nie można dużo stwierdzić, ale ja już nie wiem co robić. Okropnie się boję, że to coś poważnego, a jak pisałam, chirurg powiedział, że to normalne.

Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego, to dopiero piąta doba po zabiegu i rany mogą wyglądać różnie. Jeśli Pani się bardzo niepokoi, proszę zasięgnąć opinii innego chirurga.