Dlaczego relacje z moją dziewczyną się popsuły?

Przerwa w związku, Pytanie do lekarzy, dla mnie to zagadka. Byłem przez 4 lata z dziewczyną, 3 lata temu przeprowadziliśmy się do większego miasta, jesteśmy zdani na siebie, nie mamy tu rodziny, dom nasz jest oddalony o 300 km. przez ostanie 2 miesiące zaczęliśmy się kłócić, tak mocno ze stwierdziliśmy, że potrzebna nam jest przerwa, moja dziewczyna reaguje płaczem na to w, mówi że mnie kochana itp, dodatku krzyczała, że nie chce nikogo innego, a nagle, że rozwiązania nie ma jak przerwa, bo stwierdziła, że się pozabijamy, mimo rozmów jednak któreś musiało się wyprowadzić, ona ma ciężko zanim to wszystko się wydarzyło zdecydowaliśmy, że będzie szukała mniej płatnej pracy ale spokojniejszej, teraz dalej wdraża ten plan w życie mimo tego, że nie mieszkamy razem ale jesteśmy w kontakcie. o co tutaj chodzi?

Dzień dobry,
Niestety nie znam Państwa i mam mało informacji w związku z czym nie jestem wstanie określić, dlaczego ta relacja tak wygląda w chwili obecnej. Istnieje taka opcja, że jest to kwestia tzw. "dotarcia się" obu stron lub po prostu nie pasujecie Państwo do siebie. Zdarza się często, że w związku istnieją jakieś przejściowe trudności, ale bywa także że związek rozpada się. Ciekawi mnie to, czego dotyczą te kłótnie. Rozumiem, że ma Pan problem i szuka pomocy, ale nie mogę wypowiedzieć się jednoznacznie na ten temat. W tym miejscu mogę jedynie doradzić terapię par, podczas której obie strony mogłyby przedstawić wzajemne żale, oczekiwania, popracować nad komunikacją w związku itp. Mam nadzieję, że wszystko pomyślnie się rozwiąże.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/