Dlaczego robi mi się słabo podczas spożywania posiłków?

Dzień dobry man pytanie do lekarzy co mi jest choruje na nerwicę lękową oraz schizofrenię po lub w trakcie spożywania posiłku robi mi się słabo co to może być Proszę o odpowiedz

Witam Pana, to pytanie proszę koniecznie zadać swojemu lekarzowi psychiatrze. Ew. może Pan zapisać się także na długoterminową psychoterapię; polecam psychoanalityczną, bądź psychodynamiczną. Psychoterapeuta dostosuje metodę terapii do Pana schorzenia.

Pozdrawiam