Dlaczego rosną mi włosy łonowe na udach?

DLACZEGO WYRASTAJĄ MI WLOSY LONOWE NA UDACH ? CO JEST PRZYCZYNĄ ? DO JAKIEGO LEKARZA SIE UDAĆ ?

Dzień dobry

Do okolic, w których najczęściej lokalizują się niechciane włosy zalicza się górną wargę, podbródek, bokobrody, okolice brodawek sutkowych oraz okolicę mostka.
Niechciane włosy często pojawiają się również w rejonie kresy białej, czyli okolicy od pępka do spojenia łonowego oraz w okolicy lędźwiowo-krzyżowej na skórze pleców i w okolicach ud. Pomocna będzie wizyta u endokrynologa. W razie potrzeby depilacja włosów w gabinecie kosmetologicznym.

serdecznie pozdrawiam

IJ