Dlaczego są takie różnice w wynikach testów ciążowych?

Witam, dzisiaj zrobiłam dwa testy ciążowe z tej samej firmy i pojawiły się na oby dwóch delikatne kreseczki. Później zrobiłam trzeci test ale juz z innej firmy i wyszedł negatywny. Czy to jest możliwe żeby to była ciąża? Jeżeli tak to dlaczego ostatni test wyszedł negatywnie?

Szanowna Pani, czułość testów jest różna. Najbardziej wiarygodnym badaniem będzie beta-hCG z krwi. Pozdrawiam