Dlaczego serce bije jak szalone i odczuwam ucisk w klatce?

Mężczyzna 20 lat Witam, mam pewien problem z serce jak mniemam. Wykonane zostały w szpitalu badania krwi, rentgen, ekg i nic nie zostało wykryte. Jednak od około pół roku mam wciąż te same problemy. Serce bije jak szalone, ucisk w klatce, częste drętwoty połączone z zaburzeniami wzroku i równowagi. Czy mam się zacząć martwić ta sytuacja czy jest to jednak normalne. Przestałem pic kawę, alkoholu czasem się napije ale w granicach rozsądku. Jestem palaczem nałogowym. Proszę o pomoc i dziękuje z go

Przy prawidłowych wynikach badań wykonanych w diagnostyce szpitalnej, trudno jest cokolwiek więcej doradzać.