Dlaczego sinieje mi fragment górnej wargi?

Od jakiś 2 miesięcy co jakiś czas sinieje mi fragment górnej wargi. Zaczyna się od tego, że pojawia się zgrubienie, które przy dotyku odczuwam jak cierpnace. Następnie zmienia kolor na troszkę ciemniejszy niż reszta ust tak jak by sinialo po czym pojawia się sucha skórka która zmienia się w strupek i zaczyna pekac. Po czym goi się jednak miejsce gdzie się pojawia jest ciemniejsze. Miejsce wystelowania się nie zmienia i za każdym razem się powiększa. Co to może być? Czy to coś poważnego? Dziękuj

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka . Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego jak najszybciej