Dlaczego skóra po mezoterapii jest czerwona?

Dzień dobry, wczoraj miałam wykonywany zabieg mezoterapii iglowej z kwasem hialuronowym i witamina C. Skóra po zabiegu była bardzo czerwona,lecz po kilku godzinach się uspokoiła zostały siniaki po wkłuciach. Dzis raków stałam i jestem załamana,moja skóra jest w fatalnym stanie,pojawiły się wielkie pryszcze a oprócz tego te siniaki. Czy to normalne ?

Dobry wieczór,
skóra po zabiegu mezoterapii może być zaczerwieniona (częściej po mezotrapii mikroigłowej). Dodatkowo, taki odczyn może potęgować witamina C. O nadkażeniu skóry mogłyby świadczyć pęcherzyki z białym płynem. Grudki, które mogłaby Pani wyczuwać tuż po zabiegu powinny zniknąć w ciągu doby. Aby stwierdzić dokładnie skąd takie zmiany i czy należy interweniować należałoby zobaczyć te zmiany. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

Dobry wieczór,
skóra po zabiegu mezoterapii może być zaczerwieniona (częściej po mezotrapii mikroigłowej). Dodatkowo, taki odczyn może potęgować witamina C. O nadkażeniu skóry mogłyby świadczyć pęcherzyki z białym płynem. Grudki, które mogłaby Pani wyczuwać tuż po zabiegu powinny zniknąć w ciągu doby. Aby stwierdzić dokładnie skąd takie zmiany i czy należy interweniować należałoby zobaczyć te zmiany. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.