Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 1 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego skóra zmieniła odcień po stosowaniu leków?

Witam.Mam stwierdzoną pokrzywkę przez dermatologa.Najbardziej uwidoczniona była na lewym udzie.Przepisane leki to Telfast iClatra,do smarowania krem,Tanno hermal.Z większości ciała po tygodniu zeszło.Niepokoi mnie jednak te udo,wysypka zeszła ale te udo ma nadal ciemniejszy odcień.Proszę o poradę.Pozdrawiam.Magda
KOBIETA, 48 LAT 10 miesięcy temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy