Dlaczego śnię koszmary?

Witam bardzo serdecznie. Codziennie praktycze nie wam jakieś dziwne koszmary w nocy. Niewiem absolutnie dlaczego, ponieważ przedtem tego nie było. Kolejna sprawa to to,że mam problem z rękoma i głową, od kilku miesięcy trzęsą mi się ręce codziennie, a głowa też tylko słabo w jedną stronę do przodu. Wydaje mi się że ręce coraz bardziej z dnia na dzień się zaczynają trząść. Ale przeszkadza mi coś z tyłu w głowie ponieważ jak dotykam dołu głowy to wtedy już mniej mi się trzęsie. Proszę o pomoc

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń nerwicowych. Proszę zgłosić się do lekarza poz który wdroży odpowiednie leczenie.