Dlaczego spóźnia mi się miesiączka?

Witam, od 7 dni spóznia mi się okres, natomiast wystąpiły u mnie plamienia. Nie jestem w ciąży. Do tej pory miałam regularne okresy. W tym czasie przechodziłam anginę i brałam antybiotyk. Od tego czasu czuję lekki ból w podbrzuszu, jestem osłabiona a mój brzuch jest wzdęty. Proszę o poradę. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności proponuję wykonać oznaczenie Beta HCG i udać się do lekarza rodzinnego po badaniu Jamy brzusznej będzie można coś więcej powiedzieć