Dlaczego stosunek sprawia mi ból?

Mam 21 lat i jednego stałego partnera. Stosunek sprawia mi duży ból i nie odczuwam przyjemności, po stosunku odczuwam bóle jajników. Wcześniej pieszczoty kończyły się u mnie płaczem, teraz jest lepiej ale mimo wszystko niekiedy zdarza mi się płakać. Mój partner jest doświadczony a ja mimo to nie miałam orgazmu podczas pieszczot przy czym jego poprzednia partnerka nie miała z tym problemu. Gdy partner przerwie na chwilę pieszczoty to później nie możemy do nich wrócić ponieważ czuję silny ból w podbrzuszu i nie sprawia mi to już przyjemności. Czy to jest naturalne i kiedyś minie?

Dzień Dobry Pani,

Tak nie musi być!

Przyczyn opisanych przez Panią symptomów może być parę, dlatego wskazana byłaby przede wszystkim bezpośrednia konsultacja ginekologiczna, która może być odpowiedzią na Pani mocny dyskomfort oraz myślę, że pomocna byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z psychologiem, do której mocno Panią zachęcam.

Z przesłaniem dla Pani tego, co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Absolutnie opisany stan rzeczy nie jest normalny. Proszę zgłosić się do ginekologa - po stwierdzeniu braku patologii do rozważenia konsultacja seksuologiczna. Pod uwagę należy brać także problemy endokrynologiczne.