Dlaczego swędzi mnie całe ciało w wieku 21 lat?

Witam mam tak problem. Swędzi mnie całe cialo nie widać na nim szczególnej wysypki. Leki alergiczne nie pomagają a ja w nocy zamiast spać to się drapie jak szalona w dzień jeszcze jakoś to to da się wytrzymać. Co z tym zrobić.? Czy do dermatologa jest potrzebne skierowanie na wizytę prywatną?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.