Dlaczego swędzi mnie penis?

Witam. Mam problem, ponieważ bardzo swędzi mnie penis od środka. Nie wiem co robić? Porywa mnie do seksu? Co to może oznaczać?

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Przyczyną Pana dolegliwości może być infekcja (grzybicza, bakteryjna lub wirusowa) lub zapalenie dróg moczowych.
Podane objawy mogą również wynikać z podrażnienia - może zmienił Pan w ostatnim czasie kosmetyki, proszek do prania?
Zachęcam do wizyty u dermatologa, szczególnie jeżeli dolegliwością towarzyszą zmiany skórne, ból lub nieprawidłowa wydzielina z cewki moczowej.

Pozdrawiam.