Dlaczego ta skóra wygląda jak po oparzeniach?

Od dwóch miesięcy na ręce na łokciu mam taką jakby rankę można tak powiedzieć ta skóra tak wygląda jakby po oparzenia. Wiem że nic sobie w to miejsce nie zrobiłam. Delikatnie jest czerwona. To miejsce bardzo często mnie swędzi. Co to może być? I do jakiego lekarza się z tym wybrać? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się na leży do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie