Dlaczego ta stopa sinieje?

Witam. 25.04.17 złamałem kość strzałkową ponad kostką. Lekarz zdjął gips 01.06.17 i zalecił rehabilitację z zaznaczeniem żeby konczyny jeszcze nie obciążać. Od zdjęcia gipsu stopa opuszczona w dół sinieje. Nie boli, jak jest uniesiona wszystko jest w porządku. Czy to normalne? Jeśli tak to jak długo może sinieć?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie i ocena w bezpośrednim badaniu