Dlaczego tak bardzo boli mnie odbyt?

Od pol roku boli mnie odbyt.nie krwawie wyprozniam sie regularnie Raz tylko mialam problem z wyproznieniem I wlasciwie od tamtego czasu mnie boli szczegolnie podczas siedzenia czuje jak by cos mnie uciskalo od srodka.dbam tez I higiene,dodam Ze Jem dozo warzyw i owocow odzywiam sie raczej zdrowo nie pije gazowanych napoi alkoholu I nie pale

Może po prostu zrobił się tzw hemoroidy, proszę iść do lekarza rodzinnego po skierowanie do specjalisty. Lepiej to szybko wyjaśnić niż się stresować.