Dlaczego tak bardzo drapie mnie w gardle?

Od około 2 lat strasznie drapie mnie w gardle mam częsty kaszel przy dłuższej rozmowie drapanie nasila się nie mówiąc już o krzyku. Czasem żeby w ogóle coś powiedzieć muszę odkaszlnac i dopiero mogę mówić

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do laryngologa w celu dokładnego zbadania, ponieważ bez badania przedmiotowego trudno określić co może być przyczyną Pani dolegliwości.