Dlaczego tak bardzo pocą mi się stopy?

Od jakiegoś czasu zaczęły pocić mi się stopy. Od kilku miesięcy mam taki problem. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Ciągle są mokre i czuć nieprzyjemny zapach. Nie wiem co zrobić, czy są jakieś leki?

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrozyc odpowiednie leczenie.
Proszę zwrócić uwagę aby skarpetki były bawełniane A nie z tworzyw sztucznych, obuwie jeśli nie jest skórzane, warto aby miało wkładkę skorzana
Można również zastosować zabiegi z botów na nadpotliwosc.