Dlaczego tak często występują brązowe upławy?

Witam od roku mam implanta nigdy nie mialam uplawow od niedawna zaczelam miec na 1 dzien brazowe uplawy na drugi dzien zniknelo i kilka dni pozniej znowu to samo dodam ze bylam w szpitalu zbadal mnie ginekolog i powiedzial ze wszystko okej a tydzien pozniej moj partner pow ze mam jakiegos guzka po prawej stronie na dole jak jest wejscie do pochwy ale tylko sie pojawia wtedy gdy napinam brzuch co to moze byc i dlaczego mam tak często brazowe uplawy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa