Dlaczego tak długo nie mogę zajść w ciążę?

Witam Mam problem wraz z mezem staramy sie o dziecko juz długi czas Cykle mam 26-29 dniowe jednak wlasnie w 26 dc wystąpiło u mnie plamienie (brązowy śluz ) i trwa on do dzis a jest 32 dzien cyklu ( dzis rano zauważyłam krew, ale teraz znow sam brązowy śluz ) test robiłam w 28 dniu cyklu wynik negatywny bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest Diagnostyka. U pani warto jest wykonać badania hormonalne natomiast u partnera badanie nasienia. Proponuję udać się do ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrogu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest Diagnostyka. U pani warto jest wykonać badania hormonalne natomiast u partnera badanie nasienia. Proponuję udać się do ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu