Dlaczego tak mocno zraniłam partnera?

Mam partnera od 3lat,jakiś czas temu zaczęłam się od niego oddalać i poklocilismy się strasznie.Po niej powiedział mi,że mnie kocha(po raz1)ja nie poczułam tego co myślam,że poczuje.Od jakiegoś czasu zbliżyłam się do swojego przyjaciela,z którym kiedyś mogłam być(3lata temu był on i obecny).On twierdzi,że mnie kocha i mimo,że go zraniłam i drugi raz Odrzuciłam.calwoalismy się kilka tygodniu temu.Partner dowiedziała się tego odemnie,zraniłam go mocno.W moje głowie jest metlik bo z obojgiem jest okmi

Witam Panią. Czytając Pani post myślę, że może się Pani czuć pogubiona emocjonalnie. W jednym czasie blisko Pani znalazło się dwóch mężczyzn. Do tego w Pani emocjach pojawiło się poczucie winy i wyrzuty sumienia. To są uczucia, które osłabiają. Myślę, że potrzebuje Pani teraz czasu dla siebie w którym nie będzie presji, pośpiechu po to by rozeznać się w swoich uczuciach. Dopiero wówczas będzie Pani mogła dokonać wyboru. Jeśli okaże się to zbyt trudne proszę pomyśleć o bezpośrednim kontakcie z psychologiem. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam Panią Serdecznie,

Jakimś rozwiązaniem byłoby pobyć samej przez parę dni, może paręnaście, a może dłużej?
I wtedy posłuchać samej siebie...

Co Pani o tym myśli?

Życzę Pani tylko radości i spełnienia w relacji,
Irena Mielnik-Madej