Dlaczego tak obficie wypadają mi włosy?

Witam. Mam 21 lat, obficie wypadają mi włosy, więc udałam się do dermatologa, który nie stwierdził żadnych zmian, ale zwrócił uwagę na dość niskie tsh - 0,570 i objawy choroby tarczycy oraz wysokie żelazo. Powtorzyłam wyniki i TSH wyszło jeszcze niższe, ale dalej w granicy normy. TSH-0.525, FT3-5.30, FT4-20.93, anty TPO-9.8, anty TG-11,7, żelazo-149, wapń całk-2.61. Do tego nieznacznie podwyższone krwinki czerw. RBC-5.30, HGB-15.8, HCT-45.6. Czekam na usg tarczycy. Czy te wyniki są ok? Czy Tsh w dolnej granicy, a ft4 w górnej granicy normy powinny mnie zaniepokoić?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy Pali Pani papierosy ? Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu lekarz określi dalsze postępowanie co do wyników tsh i ft4 zależy jakie są objawy wskazana konsultacja endokrynologa