Dlaczego testy ciążowe są negatywne pomimo braku okresu?

Witam, ja u mój Mąż staramy się o dziecko, mój okres spóźnia się już 10 dni, niby od dwóch tygodni mam podobne do okresowych dolegliwości, ale okres nie przychodzi, zrobiłam ze 30 testów ciążowych i każdy jeden pokazuje, ze nie jestem w ciąży. Nie wiem co myśleć, poszła bym do lekarza ale niestety to nie takie proste mieszkam w Londynie tutaj dostać się do ginekologa graniczy z cudem tutaj nawet cytologię robi pielęgniarka raz na 5lat w przychodni...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać poziom beta hcg i udac się do lekarza pierwszego kontaktu