Dlaczego tracę zainteresowanie partnerami?

Dzień dobry! Mam na imię Natalia, lat 18. Zastanawia mnie pewna sprawa natury psychologicznej; chciałabym być w związku z mężczyzną, jednak gdy tylko nadarza się ku temu okazja odrzucam kandydatów. Partnerzy stają się w moich oczach nieatrakcyjni, wręcz niewarci mojej atencji. Nudzę się i czuję niekomfortowo. Nie rozumiem czemu tak jest. Czy będzie tak zawsze?

Dzień dobry, trudno po Pani wiadomości stwierdzić czemu ma Pani taki problem. Warto pomyśleć o konsultacji u psychologa. Być może problem jest w lęku przed bliskością . W takich sytuacjach w realnym zderzeniu z naszym pragnieniem , reagujemy ucieczkowo racjonalizując to sobie, że ta osoba wcale nam się nie podoba.
Pozdrawiam A. Pacia

Być może z jakiegoś powodu i na głębszym poziomie obawia się Pani relacji partnerskiej, zaufania i bliskości? Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele, dlatego zachęcam do podjęcia konsultacji psychologicznej. Specjalista pomoże Pani lepiej zrozumieć siebie, a także wprowadzać zmiany i przepracowywać uczucia, które Panią blokują w relacjach.