Dlaczego tyję po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Proszę o pomoc.biorąc tabletki antykoncepcyjne przytyłam,po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych gorzej tyje mimo tego iż codziennie pije zieloną kawe, 1,5 litra wody, herbatę z kawalkami imbiru i cytryny, nie jem slodyczy, na śniadanie jem bułkę z ziarnami z serkiem topionym lub serem, pomidorem i ogorkiem, potem jem banana lub jablko, potem wafle ryzowe np. Z serem,a w domu Platki na mleku sojowym, badz warzywa na parze ... proszę o jakąś rade, nie mogę tak wygladac i ciagle tyć :(

Witam,
Aby ustalić przyczynę tycia należy przeprowadzić dokładny wywiad dietetyczny oraz być może wykonać badania np. TSH. Na podstawie informacji które Pani podała nie można ustalić przyczyny tycia. W diecie odchudzającej nie są zalecane serki topione oraz sery żółte jak również płatki kukurydziane. W ustaleniu odpowiedniej diety pomoże Pani dietetyk.
Pozdrawiam