Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego tyję po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Proszę o pomoc.biorąc tabletki antykoncepcyjne przytyłam,po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych gorzej tyje mimo tego iż codziennie pije zieloną kawe, 1,5 litra wody, herbatę z kawalkami imbiru i cytryny, nie jem slodyczy, na śniadanie jem bułkę z ziarnami z serkiem topionym lub serem, pomidorem i ogorkiem, potem jem banana lub jablko, potem wafle ryzowe np. Z serem,a w domu Platki na mleku sojowym, badz warzywa na parze ... proszę o jakąś rade, nie mogę tak wygladac i ciagle tyć :(
KOBIETA, 23 LAT 11 miesięcy temu

Czekoladowy mit

Wzrost poziomu cukru we krwi utrudnia walkę z trądzikiem. Najczęściej intensyfikuje objawy. Czy jednak zjedzenie kilku kostek czekolady wpłynie negatywnie na leczenie trądziku?

Mgr Monika Wrzos Dietetyk, Lublin
36 poziom zaufania

Witam,
Aby ustalić przyczynę tycia należy przeprowadzić dokładny wywiad dietetyczny oraz być może wykonać badania np. TSH. Na podstawie informacji które Pani podała nie można ustalić przyczyny tycia. W diecie odchudzającej nie są zalecane serki topione oraz sery żółte jak również płatki kukurydziane. W ustaleniu odpowiedniej diety pomoże Pani dietetyk.
Pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety