Kobieta , 35 lat Syn lat 3,5 od 11 dni ma temperaturę, po podaniu leków przeciwgorączkowych temperatura spada do 37 stopni gdy leki przestają działać zaś wzrasta do 39 -40,6.oprócz temperatury ma zatkany nosek i kaszel, z niepokojących objawów ma jeszcze zimne ręcze i stopy. Po wizycie u lekarza zostały przepisane mu leki przeciwwirusowe Neozine ale nie zadziałąły tak jak powinny i temperatura nadal się utrzymywałą, od 3 dni ma podawany antybiotyk Augumentin i Flucorta,badania krwi są w normie, OB 20 i CRP16.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Kaszel

Kaszel u dziecka - rodzaje, geneza

Kaszel u dziecka - rodzaje, geneza

Domowe sposoby na kaszel - syrop z buraka napawa niektóre mamy wielkim niepokojem. Kaszlące dziecko to dziecko prawdopodobnie przeziębione lub chore na grypę albo cierpiące na inną infekcję. Różne rodzaje kaszlu wymagają odmiennej opieki i innych syropów...