Dlaczego udar mózgu dyskwalifikuje z możliwości oddawania krwi nawet jak był 10 lat temu?

Dlaczego udar mózgu dyskwalifikuje z możliwości oddawania krwi, nawet jak był 10 lat temu?

Udar mózgu w tak młodym wieku/ jeśli to o Panią chodzi /, jest poważnym obciążeniem chorobowym i czynnikiem ryzyka . Częste oddawanie krwi może powodować dodatkowe zagęszczenie krwi i zwiększenie ryzyka udaru.
Wymaga Pani regularnej kontroli neurologicznej, profilaktyki nawrotu udaru. Pozdrawiam i zapraszam