Dlaczego uprawiając sex z partnerem od tyłu, odczuwam ból?

Dlaczego uprawiając sex z partnerem od tyłu odczuwam ból, w innych pozycjach również ale nie aż taki, i nie ma aż takiej satysfakcji jaką byśmy chcieli bo ja za każdym razem próbuję go odpychać rekami. Czy ma na to wpływ wielkość członka albo to, że mam zespół turnera, albo jakaś inna przyczyna ?

Dzień dobry!

Porusza Pani kilka wątków: ból w jednej, konkretnej pozycji (który może być naturalny, wytłumaczalny i dotyczy sporej grupy kobiet), ale też podczas większości stosunków, co wymaga już dłuższej rozmowy i szczegółowego wyjaśnienia, zrozumienia. Brak satysfakcji seksualnej - czy to brak orgazmu? czy brak podniecenia fizycznego lub psychicznego? brak pożądania? Z jakich powodów i w jaki sposób "odpycha Pani partnera rękami" podczas stosunku? Czy dzieje się to świadomie, czy mimowolnie? Czy zdarzają się/ zdarzały się stosunki, kiedy tak się nie dzieje?

Udzielenie odpowiedzi na Pani pytanie i udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczna jest osobista rozmowa, większa ilość informacji (np. dot. historii Pani życia i zdrowia, dotychczasowego życia seksualnego, relacji z obecnym partnerem itp.) oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Proszę osobiście zgłosić się do Poradni Seksuologicznej.

Pozdrawiam!