Dlaczego w czasie stosunku mam białe plamienia?

Witam. Ja chciałabym zapytać dlaczego zmmiejsca intymnego leci mi biały śluz , w czasie stosuku plamie bielizne. dlaczego tak jest, mam 18 lat i nie byłam u ginekologa ponieważ sie krępuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obfite upławy mogą być spowodowane infekcją dróg rodnych. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie postępowanie.