Dlaczego w nocy często budzę się z bólem kręgosłupa i kolan?

W nocy często budzę się z bólem kręgosłupa i kolan. Mam zespół reymonta. Dodatkowo mam apetyt, ale nie mogę jesc. Źle się czuję po posiłkach. Cięzkość, pełność, wzdęcia i bóle brzucha co bym nie zjadła i ucisk na żołądek. Biorę ipp, miałam helicobaterio ale to było 2 lata temu. Ogólnie czuję się ciągle zmęczona, ospała i osłabiona... Najgorzej jest rano do około południa.... co mi jest? Morfologoia tsk jest ok.

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna w pani przypadku jest konsultacja u lekarza reumatologa, ponieważ ww. dolegliwości nasuwają podejrzenie układowej choroby tkanki łącznej. Warto przed wizytą wykonać podstawowe badania: morfologia krwi z rozmazem, glukoza na czczo, CRP, OB, RF, kreatynina, kwas moczowy oraz badanie ogólne moczu. Podstawowej oceny może dokonać również lekarz pierwszego kontaktu.