Dlaczego w ósmej ciąży tak bardzo boli mnie kręgosłup?

Ciaza ósma. Mam 35 lat. Od roku boli mnie kręgosłup. Teraz jestem w 10 tyg.ciazy i coraz bardziej ten ból jest mocniejszy w okolicy kości ogonowej.Boje się o ciążę i poród. Czy będę mogła rodzic naturalnie? Czy czeka mnie cesarka? Dwa razy tez przez dwa dni nie mogłam się podnieść z łóżka. Miałam ataki dreszczy, duszności, zawroty głowy i straszne poty. Czy to możliwe jest ze mogę tak źle przechodzić ciążę? Czy dzidziuś jest bezpieczny i nic mu nie grozi? Wizytę dopiero mam za tydzień .

Najważniejsze wykluczenie infekcji dróg moczowych, ginekologicznej Ciąża 8 razy, poród, wychowywanie dzieci, stanowi duże wyzwanie i obciążenie dla całego organizmu kobiety.
Przeciążenie kręgosłupa!
Konieczna pelna konsultacja,najpierw GINEKOLOG! moze dalsza diagnostyka
Ocena ogolnego stanu zdrowia i nastroju, trybu zycia i aktywności.
Pozdrawiam