Dlaczego w przerwie dostałam miesiączkę?

Witam! Od wrześnie 2010 przyjmuję tabletki. Do tej pory moje miesiączki nie były regularne co do dnia - jednak w normie, a krwawienie było normalne. Dziś dostałam kolejny okres i jest on bardzo ciemny oraz zawiera dziwne skrzepy. Nie współżyłam od listopada. Czy jest konieczność zgłoszenia się do lekarza? Czy jest to normalne? Czego mogą być to objawy? Serdecznie pozdrawiam!

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Opisane dolegliwości w większości przypadków nie są objawem chorobowym, zwłaszcza jeżeli nic innego niepokojącego się dzieje. Takie miesiączki mogą być związane ze stosowaniem preparatów hormonalnych. Jednak w razie dalszych wątpliwości proponuję wizytę kontrolną u ginekologa.

Serdecznie pozdrawiam!