Dlaczego w wieku 28 lat nie posiadam zarostu?

mama 28 lat i nie mam W OGÓLE zarostu, a chcę mieć jaka może być tego przyczyna? O Mnie: w wieku 15 lat przebyłem dziwną świnkę, byłem hospitalizowany, miałem 41 stopni C, na początku dojrzewania czułem ciągły ból jąder, ale obyło się bez lekarza, mam bielactwo nabyte od 3-4 lat, libido mam średnie, seks jest okej a jak go nie ma to też nie ma problemu.

Lek. Katarzyna Szymczak

A w rodzinie ojciec? Dziadek? Mają zarost? Może to być uwarunkowanie genetycznie? Ale może też świadczyć o za małym poziomie hormonów, m.in testosteronu. Sugeruję badania kontrolne.
Pozdrawiam