Dlaczego waga ani drgnie?

Ćwiczę regularnie trzy dni w tygodniu od ok roku. Kontroluję co jem i piję wodę. Problem taki ze wyproznienia są typu biegunkowego przelewa się w brzuchu i mam wzdęcia. Lekarz zrobił badania kału na obecnośc pasozytow nic nie wykazało. Dotego waga nie spada. Jakie badania powinnam jeszcze zrobić ? Alergie pokarmowe ?

Dzień dobry,

kontrola swojego sposobu odżywiania się jest bardzo ważna. jednak czasami z pozoru bardzo zdrowy styl życia może okazać się niewystarczający do uzyskania redukcji masy ciała - problem może tkwić w proporcjach spożywanych produktów spożywczych.

Dodatkowo niepojące są Pani biegunki - przez co może to doprowadzić Pani organizm do odwodnienia i niedoboru składników odżywczych.

Na podstawie Pani krótkiego opisu ciężko jest stwierdzić co może być przyczyną takiego zachowania Pani organizmu.

Proszę się skontaktować z dietetykiem, który oceni Pani sposób odżywiania się - jeżeli wszystko będzie wyglądało prawidłowo - wskaże wówczas inne ewentualne rozwiązania.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga