Dlaczego waga u 75-latka nie chce spaść?

Mam 75 l ż indeksem 2200 cal mam aplikację gdzie uczciwie zapisuje co jem dochodzi do 1800 cal waga stoi na 110 kg - mogę przesłać wyciąg z ostatnich 2 m-cy rzeczywiście sprawność ograniczonaCzy mam zejść do 1500 / będzie trudno i tak chodzę zły ż glodu/ Lekarz wrzeszczy na mnie Pozdrawiam

Dzień dobry,
Niestety za mało dostarczył Pan informacji żebym mogła jednoznacznie ocenić dlaczego waga nie spada. Przyczyn może być kilka:
- insulinooporność/ cukrzyca
- niezbilansowana dieta
- niewyrównane zaburzenia hormonalne
- za niska podaż energii z diety

Zachęcam do wizyty u dietetyka wraz z wynikami badań, wówczas specjalista będzie mógł poradzić Panu jak rozwiązać tę sytuację.
Pozdrawiam serdecznie