Dlaczego wątroba jest powiększona?

Watroba powiekszona okolo 165mm,o nieco wzmożonej spontaniczności,bez zmian letniskowych.badanie kału odczyn 6 włókna roślinne obecne, tłuszcz dość liczne kuleczki. Ból brzucha w okolicy pępka ,objawy dyseptyczne kruczeenie,burczenie,przelewanie.prosze o interpretacje wyników i objawów.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyższe badania i odpowiednie rozszerzenie diagnostyki.