Dlaczego wciąż nie mam okresu?

Miesiączkę powinnam dostać 20-21 dostałam ją dzień później czyli 22.10.10, a na drugi dzień już jej nie było nie biorę żadnych tabletek. Czy to ma jakiś związek z tym, że się rozchorowałam w dniu miesiączki i czy to jest normalne? Proszę o radę

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Takie jednorazowe, krótkie czy bardzo mało obfite miesiączki mogą występować co jakiś czas w cykly zdrowej i w pełni płodnej kobiety. Jeżeli sytuacja będzie się jednak powtarzać w kolejnych cyklach należy udać się do lekarza ginekologa, który poszuka przyczyny. W Pani przypadku mogło, ale nie musiało mieć to związku z przebytą chorobą. Proszę również wykluczyć ciążę przy pomocy testu ciążowego.

Pozdrawiam serdecznie!